paletlerle balkon dekorasyonu
Kendin Yap

Paletlerle Balkon Dekorasyonu

Eski nakliye paletlerinden yapılan dış mekan mobilyaları için size harika fikirler gösterdik, ancak bunlar bahçe işleri için de harikadır! Eski paletleri balkonunuz, terasınız veya ön verandanız için yerden tasarruf sağlayan bahçe konteynırlarına dönüştürün. Dikey bir tepsi bahçesi, iç ve dış mekanlarda harika görünür. Diğer balkon dekorasyonu yazılarımızı okumak için buraya tıklayınız.

Balkonun genel görünümünü çevreye duyarlı bir şekilde çok kolay bir şekilde değiştirebileceksiniz. Ayrıca balkon paleti sedir, ihtiyacınıza göre farklı renkler kullanmanıza olanak sağlar. Ayrıca fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere balkon aydınlatma malzemeleri, saksı bitkileri, hamak, bambu çitler gibi diğer aksesuarlara kolayca adapte edilebiliyorlar. Genellikle balkon için sade ve benzersiz bir dekorasyon olacak, balkonda daha fazla zaman geçirmenize olanak sağlayacaktır.

Paletlerle Dekorasyon Önerileri

Balkonda küçük, ucuz ve büyülü değişiklikler yapmak istiyorsanız ahşap palet kullanmak pratik bir yöntemdir. Bu çok işlevli malzemeleri balkon dekorasyonu için kullanın, kendiniz yapabilirsiniz. Çünkü erişimi kolay ve ucuz yenilikçi araçlardır. Bu bakımdan balkon paletli kanepe, balkonda kendinizi rahat hissetmeniz için size en iyi mobilya tasarım şemasını sağlayabilir. Konforunuza göre paleti şekillendirmek kolaydır. Bu sayede balkon ölçülerine uygun bir balkon tepsi koltuğu veya kanepe oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu paletler, ağır yüklere dayanabildikleri için oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Bu nedenle balkonunuz veya diğer dış mekanlarınız için dayanıklı mobilyalar sağlanacaktır. Ahşap koruyucu boya kullanarak bu panel kanepeleri daha dayanıklı ve güzel hale getirebilirsiniz.

Paletlerle Balkon Dekorasyonu
paletlerle balkon dekorasyonu

Dikey Paletlerle Bahçe-Balkon Dekorasyonu Tasarım Aşamaları:

Dikey palet bahçe yapımının ilk aşaması ahşap paletin altını, arkasını ve yanlarını yatay kumaşla örtün ve ardından endüstriyel bir zımba ile zımbalamaktır. Ön boşluğa saksı toprağı ekleyin ve tahtaların arasına ve üstüne çiçekler, sulu meyveler veya bitkiler dikin. Bitkinin köklerini toprağa sarması için tepsinizi bir süre yere düz bir şekilde koyun. Devamında 3-4 hafta sonra tepsiyi dik tutun ve palet dekorunuzu renklendirin.

Paletlerle Balkon Dekorasyonu

Balkon Dekorasyonu İçin:

Paletlerle balkon dekorasyonu düzenleme için kullanacağınız malzemeleri Trendyol veya Çiçek Sepeti aracılığıyla temin edebilirsiniz. Ayrıca büyük balkon dekorasyonu nasıl yapılır yazımıza göz atabilirsiniz.

post için hızlı puan ver

Twitter adresim: @sarpersubasi