Minderli Balkon Dekorasyonu
Kendin Yap

Minderli Balkon Dekorasyonu

Son günlerde balkonlara yapılan konseptli dekorasyonlar oldukça popüler olmaya başladı. Eskiden yapıldığı gibi büyük mobilyalar veya bir masa dört sandalye konseptinin modasının geçtiğini söyleyebiliriz. Artık siz de balkonunuzun boyutuna göre istediğiniz tarzda balkonunuzu dekore edebilirsiniz. Bu dekorasyon çeşitlerinden günümüzde oldukça popüler hale gelen minderli balkon dekorasyonu için dikkat edebileceğiniz bazı ipuçları hazırladık.

minderli balkon dekorasyonu
Minderle yapabileceğiniz dekorasyon önerileri

Bank – Minder Balkon Dekorasyonu

Eskiden yapıldığı gibi masa sandalye dekorasyonundan vazgeçmek istemiyorsanız size önereceğimiz ilk fikir bank ve minderle yapacağınız dekorasyon fikridir. Aldığınız bankın üzerine minderler seçip balkonunuzda rahat ve şık bir şekilde oturabilirsiniz. Bu konuda önerimiz bankın daha şık durması için balkonun ortasına değil de daha duvar kenarına doğru yerleştirmeniz. Bu sayede balkonunuz daha ferah olacaktır.

minderli balkon dekorasyonu
Balkon-Minder Balkon Dekorasyonu

Ahşap – Minder Balkon Dekorasyonu

Eğer eviniz daha minimalist veya bohemse hiç düşünmeden ahşap stilden yararlanabilirsiniz. Bu sayede evinizle çok daha uyumlu olacaktır. Ayrıca minderli balkon dekorasyonuna ahşap kombinler gerçekten çok yakışıyor. İsterseniz ahşap bank/koltuğu yaptırabildiğiniz gibi kendiniz de yapabilirsiniz. Biz de sizler için Trendyol’dan alabileceğiniz ahşap minderli balkon koltuğunu linke bırakıyoruz. Birçok renk çeşidi bulunduğu için evinizin konseptine uydurmanız çok daha kolay olacaktır.

Eski Koltuklarla Yapabileceğiniz Minderli Balkon Dekorasyonu

Minderli balkon dekorasyonuna karar verdikten sonra eğer daha az bütçeyle balkonunuzu dekore etmek istiyorsanız bu bölüm tam size göre. Kullanmadığınız veya eskimiş minderlerinizi yer minderi veya ahşap tabanın üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede hem eşyalarınızı yeniden değerlendirmiş olursunuz hem de balkonunuza çok daha şık bir görünüm kazandırırsınız.

minderli balkon dekorasyonu
Yer Minderli Balkon Dekorasyonu

Minderli balkon dekorasyonuna yakışan bir diğer seçenek de paletlerle yapılan balkon dekorasyonudur. Paletlerle nasıl balkonunuzu dekore edebileceğini öğrenmek için linke tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz.

post için hızlı puan ver

Bilkent Üniversitesi 4.sınıf İşletme öğrencisi, izlediği diziler hakkında fikirlerini yazmaktan ve ev dekorasyonuyla ilgili yenilikleri takip etmekten mutlu olur. Ev dekorasyonunda özellikle balkon ve bahçe alanıyla özel olarak ilgileniyor.

Bir cevap yazın