Soultech RB001 Robot Süpürge + Mop RB001
Genel

Soultech RB001 Robot Süpürge + Mop RB001 Ürün Değerlendirmesi

Günümüzün trend ürünlerinden biri olan robot süpürgeler kendi başlarına çalışabilmeleri, bulunduğu ortamı düzenli temiz tutmaları ve zamandan tasarruf etmememizi sağlamaları açısından hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor. 

2014 yılında Gross Teknoloji A.Ş. bünyesi altında kurulan Soultech, araç şarj aletleri,batarya, bluetooth hoparlör araç aksesuarları, bluetooth kulaklık, depolama çözümleri, ekran koruyucular, ev şarj aletleri, kılıf, kablolu kulaklık, sarj ve data kabloları, taşınabilir şarj markasıdır.

Soultech ürünlerini Çin’de ürettirmektedir. Bin ürün çeşidden fazla ürün çeşidyle tam 13 ülkede satış yapmaktadır.

Bu yazımızda Soultech RB001 Robot Süpürge + Mop’u sizler için değerlendirdik. Almadan önce dikkatli okumanızı tavsiye ederiz.

Soultech RB001 Robot Süpürge
Soultech RB001 Robot Süpürge

RB001 Robot Süpürge + Mop RB001 Özellikleri ve Genel Bakış

Özellikle bütçenizi koruyan fiyatı ve standardın üstünde teknolojik özellikleri ile hayatınızı kolaylaştırırken sizlere konfor sağlar. Hem ıslak hem de kuru çalışabiliyor.

Soultech akıllı robot yüksek bir bataryaya ve harika bir emiş gücüne sahiptir. Geniş toz haznesiyle sizi tekrar tekrar hazneyi temizleme zahmetinden kurtarır.

Ayrıca Soultech’in mobil uygulaması da var. Bu uygulamayı kullanarak temizlik gününü, saatini planlarken aynı zaman da siz de kendi gününüzü planlayarak kendinize zaman ayırabilirsiniz. Robot süpürge sert ve yumuşak zeminlerde çalışır. Çalışırken de en az sesi çıkarır.

Üstelik türkçe olarak sesli komutlarla robot süpürgeye yönlendirmeler yapabilirsiniz. Bu mükemmeş bir özellik. Robotun girmesini istemediğiniz alanları engelleyen bir teknolojisi de var. Önceden ayarladığınız saatte çalışıp kendi başına da sarj olan RB001 Robot Süpürge + Mop RB001 çok işinize yarayabilir.

Balkon Dekorasyonu İçin:

Balkon dekorasyonu düzenlemede kullanacağınız malzemeleri Trendyol veya Çiçek Sepeti aracılığıyla temin edebilirsiniz. Ayrıca komple ev tadilatı ne kadar tutar? yazımızı okumak için tıklayınız.

Soultech RB001 Robot Süpürge Olumlu ve Olumsuz Tarafları

Olumlu Özellikleri

  •  Tasarımı ince ve şık görünüm.
  •  Geniş bir toz haznesine sahip.
  •  Hem akıllı bir robot süpürgeyken hem de moptur
  •  Emiş gücü yüksektir.
  •  HEPA filtresine sahip.

  

Soultech RB001 Robot Süpürge inceleme
Soultech RB001 Robot Süpürge inceleme

Olumsuz Özellikleri

  • Normal modda çok ses çıkarmazken turbo modda yüksek ses çıkarır..
  •  Haritalama özelliği yok.
post için hızlı puan ver

Twitter adresim: @sarpersubasi

Bir cevap yazın