ev dekorasyon fiyatı
Genel

Ev Dekorasyon Fiyatı?

Yıllar geçtikçe aynı eşyalardan sıkılır oluruz bundan dolayı da değişikliğe başvururuz. Bu değişim serüvenine başlamadan önce de “Ev Dekorasyon Fiyatı?” diye Google sorarız. Her evin değişim yapılmak istenen kısmı farklıdır bundan dolayı biz de genel bir analiz yaparak sizlere içinden istediğiniz kısmı seçebilme şansı tanıdık. Bakalım 2021 yılının yenilenme maliyetleri ne kadarmış?

Balkon Dekorasyonu İçin:

Balkon dekorasyonu düzenlemede kullanacağınız malzemeleri Trendyol veya Çiçek Sepeti aracılığıyla temin edebilirsiniz. Ayrıca 266 farklı balkon dekorasyonu yazımızı okumak için linke tıklamanız yeterli.


Ev Dekorasyon Fiyatı?


Kimimiz mutfak sevdalısıyızdır en çok orayı kurcalar trendlere göre düzenleriz, kimimiz misafirlerimize kıymet verir evimizin bir odasını onlar için konfor alanına çeviririz, kimimiz de gözümüzü açtığımız gibi zevkimize hitap edecek şeyleri görmek isteriz ve yatak odamızı buna göre düzenleriz. Bazen de büyük bir değişime gider tüm evi yenileriz. Kişilerden ve mekanlardan bağımsız olarak her odanın minimum ve maksimum dekorasyon fiyatlarını derledik.


Mutfak Dekorasyonu


Mutfak dolabı bir mutfağın en önemli parçasıdır çünkü mutfağa ilk girildiğinde burası dikkat çeker. Bundan dolayı kendi zevkinize göre dizayn edilmesi ve kullanışlı olması da çok önemlidir. Arından mutfağınızın genişliğine göre bir masa ve birkaç sandalye eklemeniz de tamamlayıcı bir etki yaratacaktır. Tüm bu değişimlerin maliyeti 7.000 TL – 13.500 TL arasında değişecektir.

Oturma Odası Dekorasyonu


Tabi ki de en önemli faktörümüz koltuklarımızdır. Tamamlayıcı faktörler ise perdelerdir. Bu iki yapının mutlaka birbirini tamamlaması gerekmektedir çünkü ikisi arasındaki renk uyumu bütün odanın havasını etkilemektedir. Bu ve diğer hamleler size 6.000 TL – 10.000 TL arası değişmektedir.

Ev Dekorasyon Fiyatı?
Ev Dekorasyon Fiyatı?

Yatak Odası Dekorasyonu


Günü bitirip yeni güne başladığımız bu nadide odanın dizaynı özellikle sizin zevkinize göre tasarlanmalıdır. Çünkü tamamen sizin özeliniz olan bu oda sizin iç dünyanızı desteklemeli. Odanızın rengiyle mobilyanızın bir ahenk içinde olması gereklidir. Bunu göz önünde tutarak yapacağınız değişimler 4.000 TL – 12.000 TL arası değişim gösterecektir.

Banyo – Tuvalet Dekorasyonu


Şık bir banyo saçlarınızı yaparken size ışıklarla eşlik edecektir. Fayanslarınız ve banyo dolabınızın ahengi ışıklandırmayla ortaya çıkmalıdır. Tüm bunları ise 1.500 TL – 2.500 TL arası bir maliyetle tamamlayabilirsiniz.

Ev yenilemek veya sıfırdan bir ev dekore etmek hem maddi açıdan hem de uyum açısından gözünüzde büyüyebilir. Bu durumlarda bir iç mimardan yardım almayı deneyebilirsiniz. Ev dekorasyon fiyatının ne kadar maliyete denk geldiğinin cevabını öğrendiğimize göre artık mobilya bakmaya başlayabiliriz. Kapı kapı gezip sevdiğiniz modelleri ve renkleri bularak evinizi baştan yaratmanın tam zamanı. Sizi en iyi yansıtan rengi bulmadan gelmeyin ?

Ev Dekorasyon Fiyatı?
post için hızlı puan ver

Twitter adresim: @sarpersubasi

Bir cevap yazın