Balkon nasıl ısıtılır?
Genel

6 Basit Yöntem: Balkon nasıl ısıtılır?

Cam balkon nasıl ısıtılır?

Balkon sadece muhteşem bir veranda. Aslında, apartman sakini iseniz, düzenli olarak aldığınız tek teras deneyimi olabilir. Doğal olarak, balkonun kullanımını kasvetli kışa kadar uzatmak istersiniz.
Ama nasıl başarılır?
Doğru ısıtıcıyı alırsanız, balkonunuzu kışlamaya ek olarak balkonunuzun ömrünü de birkaç ay uzatabilirsiniz.
Propan yangın riskinin artması, elektrikli balkon ısıtıcılarıyla ilgilenmenizi sağlayabilir – iyi bir nedenden ötürü!
Etkili, sağduyulu ve sessiz olduklarını biliyoruz. Ama ideal balkon teras ısıtıcınızı seçtiğinizde nelere dikkat etmelisiniz? Emniyet kemerlerinizi bağlayın, çünkü balkon için en iyi elektrikli ısıtıcıları ayarladık!

6 Basit Yöntem: Balkon nasıl ısıtılır?

Balkonu Sıcak Tutmak İçin Yapılması Gereken 6 Basit Çözüm

Kış Bitkileri

Kış Bitkileri

Tüm rengarenk yaz bitkileriniz yok olduktan sonra, kış balkonu çekici görünmeyebilir. Kışın balkona yeniden hayat vermek için balkon alanını dekore etmek için lütfen kışa uygun bazı bitkiler kullanın. Çuha çiçeği, kış yasemini ve kardelen, herhangi bir balkona güzel bir ektir.
Açık alanlardan kaçınmayın çünkü kış yaklaşıyor. Uygun süslemeler, yaratıcı rüzgarlıklar ve birkaç sıcak battaniye ile tüm yıl boyunca manzaranın tadını çıkarmak için balkona çıkabilirsiniz. Kışın Balkon çiçeklerinin soğuktan nasıl korunacağına dair yazımızı okumak için tıklayın.

Battaniye veya Yorgan

Battaniye veya Yorgan

Kendinizi sıcak ve rahat bir battaniyeye sarın ve ardından balkonda sabah kahvenizin tadını çıkarın. Kış sabahı balkondan gün doğumunu izleyebilir ve güne yeniden başlayabilirsiniz. Bir fincan sıcak çikolata veya kahve ile, sizi sıcak tutmak için tüm yıl boyunca uygun bir battaniye ile oturup dinlenebilirsiniz. Doğal liflerle karıştırılmış kumaşlar, kışın soğuk havanın balkondan dışarı atılması için çok uygundur. Dış mekan priziniz varsa, balkonda daha fazla zaman geçirmenize yardımcı olması için elektrikli battaniye ile kullanabilirsiniz.

Mumlar

Mumlar

Sıcak ve samimi bir atmosfer yaratmak sizi kışın balkonda daha fazla zaman geçirmeye ikna edebilir. Pelüş minderler, battaniyeler ve bolca mum sizi kışın gideceğiniz bir harikalar diyarı yapabilir. Balkonun etrafındaki birkaç mum, sıcaklığı birkaç derece artırabilir ve sıcak ve davetkar ışığı yansıtabilir.

Yerden Isıtma

Yerden Isıtma

Kendinizi sıcak ve rahat bir battaniyeye sarın ve balkonda sabah kahvenizin tadını çıkarın. Kış sabahı balkonda güneşin doğuşunu izleyebilir ve güne yeniden başlayabilirsiniz. Bir fincan sıcak çikolata veya kahve ile oturup kendinizi sıcak tutmak için tüm yıl boyunca bir battaniyeyle rahatlayabilirsiniz. Doğal liflerle karıştırılmış kumaşlar, kışın soğuk havanın balkonlardan dışarı atılması için çok uygundur. Dışarıda bir elektrik priziniz varsa, balkonda daha fazla zaman geçirmenize yardımcı olması için elektrik battaniyesi ile kullanabilirsiniz.

Rüzgar Önleyici Cam Taktırmak

Rüzgar Önleyici Cam Taktırmak

İnsanların kışın balkondan yararlanamamasının ana sebeplerinden biri soğuk havadır. Balkonda bir ön cam oluşturabilirseniz, rahatsızlığın çoğunu ortadan kaldırabilirsiniz. Kış bitkilerinin korkuluklarına veya doğal duvarlarına takılan pleksiglas bariyerler sizi hava koşullarından korumaya ve balkonunuzu sıcak tutmaya yardımcı olabilir.

Elektrikli Isıtıcı

Elektrikli Isıtıcı

Elektrikli ısıtıcılar, kışın her balkon için mükemmel bir seçimdir. Çoğu apartman ve apartman binası balkonlara soba kurulmasına izin vermemesine rağmen, otomatik kapanma işlevlerine sahip radyan elektrikli ısıtıcılar ideal seçimdir. Isıtıcının etrafında gevşek kumaşlar veya bitkiler olmadığından emin olun ve kış boyunca balkonun tadını çıkarırken sıcaklığın tadını çıkarın.

Balkon nasıl ısıtılır?
Balkon nasıl ısıtılır?

Balkon Dekorasyonu İçin:

Balkon dekorasyonu düzenlemede kullanacağınız çiçekleri Trendyol veya Çiçek Sepeti aracılığyla temin edebilirsiniz.

Balkon nasıl ısıtılır?

5/5 - (11 votes)

Twitter adresim: @sarpersubasi

Bir cevap yazın