balkon duvarı boyası
Genel

Balkon için hangi renk en iyisidir? En iyi 5 Balkon Duvarı Boyası

Odasının hemen dışında bir balkon olanlar çok şanslılar. Balkona çıkıp pırıl pırıl gün batımını seyretmek ya da bir fincan çay veya kahveyi yudumlarken sabah manzarasının tadını çıkarmanın zevkini tarif etmek zor. Buna ilave olarak balkon duvarı boyası fikirleriyle tamamlanırsa duygular iki katına çıkar. Bu ev ilavesine sahipseniz ancak balkon boyası rengi eskiyse, işte sizin için bazı ilginç balkon duvar boyama fikirleri.

Kahverengi Balkon Duvarı Boyası

Balkonunuzda ahşap aksan var mı? Kahverengi balkon boyası renklerini seçerek huzuru vurgulayın. Balkon duvarlarınızı seçtiğiniz bir kahverengiyle boyayın; balkonunuzdaki her şeyin kahverengi ve parlak olmasına izin verin. İster küçük bir balkonu olan bir apartman dairesinde yaşayın, ister bir bungalovda eski tarz açık bir alana sahip olun, balkon için kahverengi duvar boyama fikirleri konumuza bağlı ters gitmez. Kahvenin farklı tonlarını deneyin. Eğlenceli ve canlı bir şeye ihtiyacınız varsa, beyaz bir yan sehpa veya desenli koltuklar ekleyin.

balkon duvarı boyası
balkon duvarı boyası

Kahverengi Duvar boyası önerimiz:

Demir Oksit Kahverengi Pigment 250Gr

Sarı Balkon Duvarı Boyası

Güneşin ilk ışınları sarı balkon boyası renginize düştüğünde, manzara kalbinizi ve evinizi neşeyle dolduracaktır. Sarı balkon boyası ile en iyi güneşli gölgeleri ortaya çıkarın. Bundan sonrası tamamen sizin nasıl dekore etmek istediğiniz size kalmış. Saksı bitkileriyle bahçeye benzer bir görünüm verin ya da soluk renkli bir masa-sandalye ayarıyla minimalist olun. Sarı ve sarı tonları her türlü balkon duvarı için mükemmeldir.

sarı balkon duvar boyası
balkon için duvar boyası

Sarı Duvar boyası önerimiz:

POLİSAN MATRİX PARLAK L 2,5LT OKSİT SARI 0111

Pembe Balkon Duvarı Boyası

Oturma odanızın veya yatak odanızın hemen dışında rahatlatıcı bir alana ihtiyacınız varsa, balkon duvar boyama fikirleriniz için soluk pembe seçin. Bu şık balkon duvar rengi, tüm bitkileriniz ve çiçekleriniz için uygun bir zemin oluşturur. Bitkiler bu kadar geniş bir renk paletine sahip olduklarından, her şeyi tamamlayan bir renk seçmek apaçık ama dahice bir fikir gibi görünüyor. Pembe tam da bu renk! Küçük bir balkonunuz varsa, renkli saksıları asın ve etrafı çiçeklerle doldurun. Oturma için, balkonunuzun geniş görünmesini sağlamak için daha küçük boyutlu tabureler, puflar ve hatta yeniden tasarlanmış bir salıncak arasından seçim yapın.

pembe balkon duvar boyasi
balkon duvar boyasi

Pembe duvar boyası önerimiz:

Marshall Enamel Parlak 0,75 L Koyu Pembe Yağlı Boya

Beyaz Balkon Duvarı Boyası

Pek çok Türk, evlerinin dış cepheleri için açık bir rengi tercih eder ve çoğu zaman balkon ve veranda duvar rengi için beyazı seçerler. Siz de eviniz için bu zamansız rengi kullanabilirsiniz. Balkon duvar rengi olarak kullanıldığında beyaz, evinizin bu köşesini dekore etmek ve yenilemek için size sonsuz fırsatlar sunar. Balkonunuzu basit bir set metal sandalye ve bir çaydanlıkla birlikte küçük bir ev bahçesine dönüştürmenizi öneririz. Burada otlar, biber, limon otu veya en sevdiğiniz bitkiyi yetiştirin ve ardından balkonda evde yetiştirdiğiniz malzemelerle yemeklerin tadını çıkarın.

balkon duvar boyası renkleri

Beyaz duvar boyası önerimiz:

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg-Kırık Beyaz RNKPLAST-3.5

Dyo Casati Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3.5 Kg Gölge Gri copy177923049-051

Siyah Balkon Duvarı Boyası

Olağandışı balkon rengi fikirleriyle pek fazla deney yapılmamalıdır. Ancak buna hazırsanız, ilk denemeniz için yaratıcı bir şeyler arıyorsanız siyah duvar rengi ideal bir seçimdir. Beyaz veya bej mobilya ve dekor öğeleri gibi canlı bir rengin etkisini azaltan unsurlarla birlikte şık bir ortam yaratabilirsiniz. Şehrinizdeki hava durumuna ve yaşadığınız ev türüne bağlı olarak siyah duvar rengi balkonunda farklı bir tarz arayanlar için idealdir.

siyah balkon duvar boyası

Siyah duvar boyası önerimiz:

ventrawall Pamuk Duvar Boyası Siyah 1.5 kg Bl02 BL02

Geniş Balkon dekorasyonu hakkında fikir edinmek için:

Büyük balkon dekorasyonu nasıl yapılır?

Balkon için hangi renk en iyisidir?

Bilkent Üniversitesi 3. sınıf Endüstri Mühendisliği öğrencisi, ev dekorasyonunun olmazsa olmazlarından balkon dekorasyonu meraklısı. Balkon dekorasyonu fikirlerini yazmaktan ve yeni balkon dekor trendlerini paylaşmaktan mutlu olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir