yeni balkon dekorasyon
Bahçe

3 ÖNERİ: En Yeni Balkon Dekorasyonları

Eğer eviniz içi yeni balkon dekorasyon fikirleri arıyorsanız aşağıdaki fikirleri mutlaka okumalısınız.

Başlangıç ​​olarak, mobilyalar için seçtiğiniz malzemeler çok önemlidir ve balkonunuzdaki ıslak bir karmaşa ile doyurucu, uzun ömürlü bir dış balkon ortamı arasındaki fark olabilir. Reçine hasır, ve plastik gibi malzemeler, halihazırda kullanılmakta olan malzemelerin dokusunu ortadan kaldırmak için ideal olur.

Ayrıca boyut da önemlidir. Küçük bir balkonu büyük boy bir kanepeyle kaplamak veya büyük bir ekicinin verandanızı ele geçirmesine izin vermek istemezsiniz. Bunun dışında yaratıcı olmaktan çekinmeyin! Fayans veya bir dış mekan kilimi ekleyebilir, ışıklar ve saksılarla süsleyebilir veya hatta bir açık hava yemek alanı kurabilirsiniz.

en yeni balkon dekorasyonları

En yeni balkon dekorasyonları için bitkiler

Mobilyaların yanı sıra, balkonunuzun parlamasına yardımcı olacak birkaç unsur daha var. Bitkiler, bir balkon alanını canlandırmak ve dekoratif çekiciliğini artırmak için çok önemlidir. Biraz yeşillik yaşadığınız şehrin boğucu havasını ortadan kaldırmak için size enerji verecektir. Birçok bitki hem içeride hem de dışarıda hayatta kalmanın bir yolunu bulabilirken, dışarıya yerleştirmeyi seçtiğiniz yapraklı arkadaşları seçerken dikkatli olmak daha iyidir. Sardunya ve begonviller gibi çiçekler, bambu gibi sağlam bitkiler ve taze otlar bir balkon bahçesinde büyür. Dış mekan bitkilerinin listesi aslında epey uzundur.  Herhangi bir karar vermeden önce, yaşadığınız bölgenin hava koşullarına ve balkonunuzun ne kadar ışık aldığına dikkat edin.

En Yeni Balkon Dekorasyonları
En Yeni Balkon Dekorasyonları

Balkonda mahremiyetiniz için balkonunuzu kapatmanın yolları

Balkonda mahremiyet de yeni bir balkon dekorasyonu için önemseyeceğiniz bir konudur. Bir apartman dairesinde veya birbirine sıkı sıkıya bağlı bir toplulukta yaşıyorsanız, tam bir mahremiyet sağlamak zor görünebilir. Ancak meraklı komşulara veda etmenize ve balkon veya küçük teras için daha fazla kişisel alan talep etmenize yardımcı olacak çeşitli yöntemler vardır. Uzun bitkiler, sarmaşıklar ve çalılar harika anlık düzeltmelerdir. Hava durumuna dayanıklı tekstiller ve kumaş askılar, alanınızı biraz kapatmak ve çok ihtiyaç duyulan gölgeyi eklemek için mükemmeldir.  Alanınızın ne kadar büyük olduğuna bağlı olarak, kendi perde veya brandanızı oluşturabilir ve onu sürünen bitkilerle süsleyebilirsiniz.

Balkon dekorasyonu düzenlemede kullanacağınız bitkileri Trendyol veya Çiçek Sepeti aracılığyla temin edebilirsiniz.

yeni balkon dekorasyonu

Tüm doğru parçalara sahip olduğunuzda, mükemmel yeni balkon dekorasyonu yapmak sandığınızdan çok daha basittir. Kendi açık alanınızı kurma konusunda sizi heyecanlandırmak için bu büyüleyici örneklere bir göz atın.

Geniş Balkon dekorasyonu hakkında fikir edinmek için:

Büyük balkon dekorasyonu nasıl yapılır?

yeni balkon dekorasyonu
5/5 - (2 votes)

Twitter adresim: @sarpersubasi